BELTOR- łóżka dla dzieci i młodzieży
Menu
Strona głównaRegulamin

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego i przetwarzanie danych osobowych 

Sklep internetowy   Beltor, dostępny pod adresem beltor.net.pl , prowadzony jest przez firmę Beltor, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Czersku, woj. pomorskie. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 592-187-29-38, Regon: 193 023 936 


Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy Beltor prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę beltor.net.pl .

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie Beltor są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych  Beltor są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy paragon / na życzenie fakturę VAT. 

5. Zamówiony towar wysyłamy w przeciągu  14/21  dni roboczych  ( przy każdym produkcie podany jest termin realizacji danego modelu łóżka , czy też innego produktu )  a dostarczamy za pośrednictwem  firmy kurierskiej DPD .
    Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

* Przelewem - Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

* Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru - wymagamy przedpłaty zaliczki w wysokości 150 zł , o którą pomniejszymy wartość pobrania przy wysyłce towaru.

* W przypadku zamówień indywidualnych , wymagamy przedpłaty w wysokości 50% wartości zamówienia .

7. W przypadku zakupu większej niż 2 ilości asortymentu, lub zakupów powyżej kwoty 3 tys. złotych Beltor zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem i wykonania przedpłaty w wysokości 10 % wartości zamówienia .

8. Produkty są objęte 24 miesięczną gwarancją   Towar posiadający gwarancję serwisu  należy wysłać na własny koszt  na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt firmy Beltor.  Produkty do samodzielnego montażu , Sklep Beltor nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe złożenie produktów i nie świadczy usług związanych z ich demontażem , bądź składaniem.

9. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie.

10. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny  na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy. 

11. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru.  

12. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.

13. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.

14. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieużywane i nieuszkodzone.
Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy (bez kosztu dostawy) na konto Klienta.

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

15. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego . Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. 

Gwarancja  nie obejmuje produktu zrabatowanego , takiego , na który Klient w ramach reklamacji , na żądanie otrzymał rabat i zwrot części kosztów za zamówiony towar.

Gwarancja nie obejmuje również produktów naprawianych "na własną rękę" , przed jakąkolwiek ingerencją , skontaktuj się z nami i zgłoś problem .
Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie .

16. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas potwierdzenia odbioru towaru poprzez  wpłatę środków na konto za zamówiony towar , bądź wybrania płatności za pobraniem czy odbioru osobistego.

17. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

18. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Beltor Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Zajmujemy się sprzedażą łóżek i materacy. Nasz sklep z łóżkami oferuje najlepszy materac piankowy w internecie. Oferujemy wysokiej jakości łóżka wysuwane, łóżka dla dzieci oraz sprowadzane z zagranicy łóżka dziecięce z barierką. Nasz sklep z łóżkami dla dzieci to jedyny taki sklep w Polsce, w którym dostaniesz wszystko od ręki. W promocyjnej cenie posiadamy łóżka z barierkami, oraz łóżka dla dzieci z materacem, dostępne na zamówienie. Nasze łóżka dziecięce sklep beltor.net.pl, to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dla szpitali sprzedajemy prosto z importu łóżka dla dzieci z materacem. Jeżeli potrzebujesz łóżka młodzieżowe to dobrze trafiłeś tylko u Nas kupisz łóżka domki w niskiej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do zakupów.
ZAAKCEPTUJ